5/24 Canlı Destek :
close Your message
was sent successfully
Lütfen mesajınızı bırakın ve biz size
dönüş yapalım
close Your message
was sent successfully
close Müşteri Destek:
close Sorry!
All our representatives are busy right now.
To avoid any further delays our team will contact you via email as soon as possible.
PrimeTrade Canlı Sohbet hattına hoş geldiniz! Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, lütfen aşağıdaki bilgileri belirtiniz :
Sorry!
All our representatives are busy right now.
To avoid any further delays our team will contact you via email as soon as possible.

Kendinize güvenerek
işlem yapın

PrimeTrade 'in üstün Güvenlik Önlemleri
ile işlem yapmanın keyifini çıkarın.

Trade with confidence

PrimeTrade 'de ilk akla gelen mükemmel, kusursuz müşteri hizmetleridir. Her zaman yatırımcıların güvenliği ve avantajı ön plandadır. Piyasasın en hareketli günlerinde bile yatırımcılarını her riske karşı korumak önceliktedir.

Yatırımcıları korumak içik yapılan bazı uygulamalar:

 • Eksi Bakiye Koruması 
  Firmanın bu politikası yasal gereği bir zorunluluktur. Yatırımcılar yatırdıkları teminattan fazlasını kesinlikle kayıp edemez ve hesaplarının eksiye gitmemesini garanti eder. Bu politika özellikle de olağandışı dalgalanma zamanlarında çok önemlidir.
 • Tam Marjin Uygulaması 
  PrimeTrade yenilikçi teknolojisi ile Türkiye 'de ilk ve tek olarak tam marjin kullanımını yatırımcılarının hizmetine sunar.
 • Kesintisiz Risk Yönetimi
  Profesyonel finans ve risk yönetimi uzmanları yatırımcıların işlemlerinde herhangi bir sorun çıkmaması adına kesintisiz bir şekilde çalışıyorlar. Riski ve problemi engelleyecek bütün altyapıya sahip servisimizde her türlü çalkantılı piyasada yatırımcılarımızın güvenliğini en üst seviyede kontrol ediyoruz.
 • Ayrı Banka Hesapları 
  PrimeTrade yatırımcıların yatırımlarını kendi üzerinde değil ayrı olarak devletin saklama bankası olarak bilinen TAKASBANK 'ta saklar.

Müşteri memnuniyetinde ve güvenlik konusunda mükemmeliyetçi olan PrimeTrade işlem koşulları da başarıyı elden bırakmaz. Yatırımcılara sunduğu yüksek standartlar her zaman yatırımcıların çıkarları düşünülerek hazırlanmıştır.